#SuperDzielnicowy2026 – poznaj dzielnicowych z Posterunku Policji w Lisewie i oddaj swój głos!
Mieszkańców powiatu chełmińskiego zachęcamy do udziału w ogólnopolskim plebiscycie #SuperDzielnicowy2026, który trwa od 16 lutego do 16 kwietnia 2026 r. To doskonała okazja, aby docenić funkcjonariuszy, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Lisewie pełnią służbę na terenie gmin Lisewo oraz Papowo Biskupie. To policjanci pierwszego kontaktu – znają lokalne problemy, reagują na zgłoszenia mieszkańców, uczestniczą w działaniach profilaktycznych, pomagają rozwiązywać konflikty sąsiedzkie i przeciwdziałają zagrożeniom. Ich codzienna służba sprawia, że policja jest bliżej ludzi.
Rejony służbowe:
Gmina Lisewo: sierż. szt. Przemysław Buczek
Gmina Papowo Biskupie: asp. Kornel Nitzler
Funkcjonariusze na co dzień współpracują z mieszkańcami oraz samorządem, budując relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu.
✅ Jak zagłosować?
Głosowanie jest bezpłatne i odbywa się online poprzez formularz dostępny na stronie plebiscytu:
Przy pierwszym głosowaniu należy krótko uzasadnić swój wybór. Na wybranego dzielnicowego można głosować raz dziennie przez cały okres trwania akcji.
Zachęcamy do aktywnego udziału w plebiscycie i wsparcia dzielnicowych z terenu działania Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie. To świetna okazja, aby podziękować im za codzienną służbę i zaangażowanie w sprawy naszej lokalnej społeczności.
