Wiadomości

Chełmińscy policjanci zatrzymali amatorów mocniejszych używek

Data publikacji 17.07.2023

Trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie niewielkie ilości środków odurzających zatrzymali funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Chełmna. Jeden z mężczyzn był poszukiwany, dlatego niezwłocznie trafił do aresztu. Każdemu z mężczyzn grozi teraz kara pozbawienia wolności.

W sobotę w południe (15 lipca 2023 roku), w Chełmnie na ulicy Generała Jastrzębskiego, mundurowi ujawnili przy mężczyźnie, wobec którego podjęli interwencję niewielką ilość środków narkotycznych. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione narkotyki, a 33-latek został zatrzymany za ich posiadanie.

Tego samego dnia, około godziny 17.00 na chełmińskim rynku policjanci zatrzymali mężczyznę, poszukiwanego do odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, funkcjonariusze znaleźli przy zatrzymanym narkotyki, które zabezpieczyli. 40-latek trafił do aresztu za wcześniejsze przewinienia, a oprócz tego będzie oczekiwał na kolejny wyrok, za posiadanie środków odurzających.

Następnego dnia (16 lipca), chwilę przed 13.00, w Chełmnie na ulicy Łożyńskiego, policjanci chełmińskiej patrolówki zatrzymali mieszkańca Chełmna, który posiadał przy sobie susz roślinny i woreczek z zawartością białego proszku. Po wstępnej analizie okazało się, że są to narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione substancje, a mężczyznę zatrzymali. 41-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 1 roku.

  • policjant stoi obok mężczyzny, który ma założone kajdanki na rękach
  • policjant i zatrzymany mężczyzna stoją przy radiowozie, na ziemi leżą przedmioty zawinięte w woreczek foliowy
  • na płycie chodnika leżą przedmioty susz roślinny na czarnym woreczku, biała substancja w woreczku foliowym, zapalniczka i szklana rurka
Powrót na górę strony