Wiadomości

Policjanci z Chełmna drudzy w turnieju piłki halowej

Data publikacji 10.11.2022

Mundurowi z Chełmna po raz kolejny wzięli udział w turnieju piłki halowej, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych ze Świecia. Nasi zawodnicy musieli uznać wyższość kolegów z jednostki wojskowej w Chełmnie, kończąc całe zawody na drugim miejscu.

We wtorek (8 listopada 2022), w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu odbył się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych, w którym udział wzięły drużyny Policji, Straży Pożarnej i wojska z Chełmna, Policji i Straży Pożarnej ze Świecia, a także ekipa gospodarzy turnieju, czyli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych ze Świecia.

Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak wszystko odbywało się w duchu fair play. Podium zdominowali zawodnicy z chełmińskich drużyn. Pierwsze miejsce zajęła ekipa 3 Batalionu Drogowo Mostowego, drudzy byli chełmińscy policjanci a trzecie miejsce przypadło chełmińskim strażakom.

Oprócz 2 miejsca drużyny, jeden z chełmińskich policjantów otrzymał indywidualne wyróżnienie za największą liczbę strzelonych w całym turnieju bramek. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.  

  • drużyna policjantów z Chełmna pozuje do zdjęcia
Powrót na górę strony